SANKO Üniversitesi Hastanesi'nde Spinal Cerrahi Zirvesi: Bilgi ve Deneyim Paylaşımı!

SANKO Üniversitesi Hastanesi'nde düzenlenen Spinal Cerrahi Günleri, bölgedeki uzmanları bir araya getirerek kaliteli ameliyat tekniklerini tartıştı. Bilgi paylaşımıyla geleceğe ışık tutuyoruz!

Yayınlanma:
Güncelleme: 11 Ekim 2023 18:02
SANKO Üniversitesi Hastanesi'nde Spinal Cerrahi Zirvesi: Bilgi ve Deneyim Paylaşımı!

SANKO Üniversitesi Hastanesi ve Türk Nöroşirürji Derneği Spinal ve Periferik Sinir Cerrahisi Grubu tarafından düzenlenen "Gaziantep Spinal Günleri 2" toplantısı büyük ilgi gördü.

Toplantının açılış konuşmasını yapan SANKO Üniversitesi Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Bölümü Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Zileli, etkinliğin bölgedeki beyin ve sinir cerrahisi uzmanlarının bir araya gelerek bilgi ve deneyimlerini paylaşma fırsatı sunduğunu vurguladı. Prof. Dr. Zileli, toplantının, daha doğru ve kaliteli ameliyatların gerçekleştirilmesi konusunda önemli fikirler sunan vakaların tartışılmasına olanak tanıdığını belirtti.

Toplantının yöneticiliğini üstlenen SANKO Üniversitesi Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Murat Ulutaş, etkinlik kapsamında SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Ana Bilim Dalı’ndan Dr. Öğr. Üyesi Erdal Yayla’nın "Omurga Ameliyatlarında Kaynama Problemleri" başlıklı sunumunu dinlediğimizi ifade etti.

Ayrıca, Özel ADN Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Bölümü Uzmanı Doç. Dr. Çağatay Çalıkoğlu, Adıyaman Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Şeyho Cem Yücetaş, 25 Aralık Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Ali Nehir, Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Şahin Kırmızıgöz ve Medical Point Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Hüseyin Karasu, omurga cerrahisi alanında gerçekleştirdikleri vaka sunumlarıyla katkıda bulundular.

SANKO Üniversitesi Hastanesi Anadolu Toplantı Salonu’nda gerçekleşen etkinlik, katılımcıların anı fotoğrafı çekimiyle son buldu. Bu değerli etkinlik, bölgedeki beyin ve sinir cerrahisi uzmanlarını bir araya getirerek bilgi alışverişini teşvik etmeye devam edecek.

İlgili Haberler

KAYNAK: Haber Merkezi

Editör
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.