1. Haberler

  2. Siyaset

  3. DEDEOĞLU, YENİ MUAYENE İSTASYONU İÇİN “HAYIRLI OLSUN” DEDİ
DEDEOĞLU, YENİ MUAYENE İSTASYONU  İÇİN “HAYIRLI OLSUN” DEDİ

DEDEOĞLU, YENİ MUAYENE İSTASYONU İÇİN “HAYIRLI OLSUN” DEDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, TÜVTÜRK tarafından Pazarcık İlçesi’nin Narlı Beldesi’nde açılan araç muayene istasyonunun memnuniyet verici olduğunu söyledi.

A+A-
     Bilindiği üzere Kahramanmaraş’ın muayene istasyonu konusunda yaşamış olduğu sorunlar 07 Mart 2013 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi gündemine taşınmıştı. MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, o tarihte TBMM’ye Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın cevaplaması istemiyle vermiş olduğu soru önergesinde şu sözlere yer vermişti:

 

SORU ÖNERGESİ

 

Araç muayene istasyonlarının sayısının yetersiz olduğu belirtilerek, başta Pazarcık ilçemiz olmak üzere ilimizde yeni araç muayene istasyonlarının açılması istenmektedir.

 

Kahramanmaraş’ta toplam kaç adet araç muayene istasyonu ile hizmet verilmektedir? Bu istasyon sayısı yeterli midir? Bu istasyon sayısını artırmayı düşünüyor musunuz? Pazarcık ilçemize araç muayene istasyonu hizmete açacak mısınız?”

 

BAŞKA EKSİKLER DE VAR

 

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, Kahramanmaraş’ın hizmet konusunda pek çok eksikleri bulunduğuna işaret ederek, bu eksiklerinden bir an önce giderilmesi temennisinde bulundu. MHP Kahramanmaraş Milletvekili Dedeoğlu, Kahramanmaraş’ın sağlık, eğitim, ulaşım, alt yapı, üretim, istihdam,  tarım ve hayvancılık konusunda sorunları bulunduğunu hatırlattı.

 

EL BİRLİĞİYLE ÇÖZÜM

 

Dedeoğlu, bütün bu sorunların el birliğiyle ele alınarak birlik ve beraberlik içinde tıpkı bu muayene istasyonu konusunda olduğu gibi çözülmesi gerektiğini vurguladı.

 

TÜVTÜRK’E TEŞEKKÜR

 

Pazarcık İlçesi’nin narlı Beldesi’ndeki araç muayenesi hizmetlerinden dolayı TÜVTÜRK yetkililerine de teşekkür eden MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, bu bölgedeki araç sahiplerinin muayene isleri için kilometrelerce uzakta bulunan TÜVTÜRK istasyonlarına gitmekten kurtulduğunu bildirdi.

 

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, eğitim, sağlık ve adli konularda mahallinde verilen hizmetlerin sayısının artırılması gerektiğini vurguladı. Dedeoğlu, hizmetlerin vatandaşların ayağına götürülmesinden yana olduğunu açıkladı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.