KAHRAMANMARAŞ PİAZZA'NIN İLK GÜN ZİYARETÇİSİ 120 BİNİ GEÇTİ

Bölgenin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olarak hizmete açılan Kahramanmaraş Piazza, açılış gününde 120 bin kişinin üstünde ziyaretçiyi ağırladığı tespit edildi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
KAHRAMANMARAŞ PİAZZA'NIN İLK GÜN ZİYARETÇİSİ 120 BİNİ GEÇTİ

   Türkiye'de alışveriş merkezi konseptine yeni bir anlayış getiren, sadece alışveriş değil yaşam alanları inşa eden Rönesans Gayrimenkul Yatırım’ın Piazza markası altında ikinci yatırımı olan Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin halkla buluşması kendi alanında bir rekora da tanıklık etti. Kahramanmaraş halkının özlemle beklediği alışveriş merkezini ziyarete gösterilen yoğun ilgi, Piazza'nın toplumun tüm kesimlerine, her cinsiyet ve yaş grubuna hitap ettiğini ortaya koydu.
Rönesans Yönetim A.Ş Genel Müdürü Süha Günel, ilk günden oluşan yoğun kalabalık ve gösterilen ilginin, Rönesans'ın bu yatırımının çok yerinde olduğunu gösterdiğini belirtti. Günel, sadece Kahramanmaraş il merkezi ve ilçelerinden değil, ulaşım kolaylığı nedeniyle çevredeki illerden de ziyaretçilerin Kahramanmaraş Piazza'ya geldiklerinin gözlemlendiğini kaydetti.


Kahramanmaraş Piazza'nın bölgenin sadece ekonomisine değil, sosyal hayatına da büyük katkı sunduğunun ilk günlerden anlaşıldığını belirten Günel, "Çünkü, alışveriş merkezimizi ziyaret edenlerin önemli bir bölümünün ailece gelenlerin oluşturduğunu gözlemledik ve bu bizi çok mutlu etti. Beyler terasta dinlenirken, hanımların alışveriş yaptığı, çocukların eğlence alanlarında çocukluklarını yaşadıklarına tanık olduk. Bu da gösteriyor ki bugüne kadar ailece gezebilecek ortamı yanı başlarında bulamayan Kahramanmaraşlılar bir özlemi de gideriyorlar" diye konuştu.
Bu arada, açılışa özel etkinliklerin devam ettiği Piazza'nın her katında farklı bir eğlence var. Şov grupları, canlı mankenler ve bando gösterilerinin de yapıldığı etkinlikler, her yaş grubundan kişiye eğlencenin en güzelini yaşatıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.