1. Haberler

  2. Eğitim

  3. Pİ ÖZEL AÇILIYOR
Pİ ÖZEL AÇILIYOR

Pİ ÖZEL AÇILIYOR

Kahramanmaraş’ımızın eğitimde öncü kuruluşlarından olan Pi Analitik Dershaneleri yepyeni bir kulvarda Pi Özel (vip) Dershanesiyle 2013-2014 eğitim ve öğretim döneminde hizmete açılıyor.

A+A-

Pi Özel Dershanesi üstün hizmet ve eğitim anlayışıyla, öğrencilerine kendilerini gerçekten  özel hissettiren” bir anlayışa sahip olacak. Öğrenimde bireysel farklılıkları göz önüne alarak yeni bir eğitim metodu geliştiren Pi Özel Dershanesi  “kişiye özel” eğitim anlayışıyla başarıyı garantiliyor.

Pi Özel de öğrencilerimize yoğun bir eğitim programı verilmesi hedeflenmektedir. Sınav sürecinin zorlu bir maraton olduğunu göz önüne alarak yıl boyunca akşam dersleri, çalışabilecekleri kütüphane ortamı, özel bire bir dersler, zorunlu soru çözüm saatleri ve ödev kontrol sistemleri uygulanacaktır. Öğrencinin öğrenme stili önemsenip öğrenciye uygun eğitim ve eğitmen verilecektir. Her öğrenci özeldir felsefesinden hareket ederek eğitim ve performans koçlarımız ile öğrencilerin akademik başarısının yanı sıra psikolojik ve sosyal gelişmelerde de takipleri sürdürülecektir.

İnsanoğlunun yapısında emeğinin karşılığını hemen elde etme düşüncesi vardır. Fakat Özel Eğitim dershanelerinde, başarı uzun soluklu bir fedakârlık ve disiplin ürünüdür. Başarıda dâhil hayatta hiçbir şeyin tesadüf olduğuna inanmayan dershanemiz işini şansa bırakmıyor. Sadece öğretmekle kalmayıp, öğrendiklerini kullanabilme yeteneği geliştiriyor.

Başarılı insanlar, amaca sadakatle bağlı olan insanlardır. Hayatı daima olumlu yönleriyle değerlendirenler başarısız olduklarında öğretici bir deneyim kazandıklarını düşünenlerdir. Bu durumda onlar başarıların değil, başarı onların kölesi olur. Olumsuzluklara karşı daima pozitif olmak, kendimize inanmak ve güvenmek, sabırla ve kararlılıkla belirlediğimiz amaca ulaşmaya inanmak en temel prensibimiz olmalıdır. Pozitif ivme artı pozitif ilgi artı pozitif ilim eşittir pozitif insandır.

Pi Özel derhanemiz, dershaneciliği iş olarak değil profesyonel bir mantıkla öğrenci merkezli sistemiyle sürdürecektir. Farklı öğrenciler, farklı alanlara ilgi duyarlar, farklı şeylerden mutlu olurlar. Farklı çocuklara farklı dershane… 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.