1. Haberler

  2. Kahramanmaraş

  3. Ksü

  4. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi personel alacak
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi personel alacak

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi personel alacak

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’nden (KSÜ) yapılan açıklamada “Genel şartları ve ilanda belirtilen özel şartları sağlamaları kaydıyla öğretim üyesi alınacaktır” denildi.

A+A-

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ)’nden yapılan açıklamada, "Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Atanma ve Yükseltilme Yönetmeliği ile Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Atama, Yükseltme Ölçütleri ve Uygulama Esaslarına uygun olarak, 657 sayılı Kanunun 48. maddesindeki genel şartları ve ilanda belirtilen özel şartları sağlamaları kaydıyla öğretim üyesi alınacaktır.

İlgili kadrolara başvuran adayların başvuruları yukarıda belirtilen Uygulama Esaslarının 7. maddesinin 4. fıkrası kapsamında kurulacak komisyon tarafından incelenerek ilanda belirtilen bilimsel nitelik şartları dışında başvuru şartlarını sağlamadığı tespit edilen adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Öğretim Üyeliğine Atama, Yükseltme Ölçütleri ve Uygulama Esaslarına “ksu.edu.tr/Default.aspx?SId=8132” web adresinden erişim sağlanabilir." denildi.

1-173.jpg

2-183.jpg

3-183.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.