1. HABERLER

  2. ESENLİK’LE KAZANDILAR
ESENLİK’LE KAZANDILAR

ESENLİK’LE KAZANDILAR

Esenlikle Kazanmaya Var mısın? Kampanyası Kahramanmaraş birinci çekilişi Esenlik 12 Şubat şubesi önünde Noter huzurunda gerçekleştirildi. Çekilişten önce Mehter Takımının gösterisi ilgi çekti.

A+A-

Bir adet Toyota Yaris otomobil olmak üzere toplam on hediye dağıtıldı. Çekilişe MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Ali Cilve, Pi Analitik K.Maraş Şube Müdürü İbrahim Parlak, Dr. Mehmet Akif Şahin, Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz, Esenlik Genel Müdür Yardımcısı Mesut Bozkurt, Esenlik Birim Müdürleri ve Şefleri ile birlikte birçok vatandaş katıldı.

Bugün gerçekleştirilen çekilişte Esenlik süpermarketler Kahramanmaraş ilinde düzenlenen Esenlikle Kazanmaya Var mısın?  Kampanyasında süpermarketlerde alışveriş yapan müşterilerden 4684 numaralı biletin sahibi Ömer Kalaylı Toyota Yaris otomobili kazanan talihli oldu.

Esenlik Kahramanmaraş’a Kalite ve Ucuzluk Getirdi

MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Ali Cilve; “Malatya’dan buraya hizmet için gelen kaliteyi, ucuzluğu ve güzelliği getiren Esenlik bizim içimizden çıkan ve Kahramanmaraş’a kalite ve iyi rekabet getiren kuruluştur. Bu rekabetin sonucunda bizler daha iyi hizmeti en güzel şekilde almaya devam edeceğiz. Kaliteli mal ve ucuzluk ile birlikte Kahramanmaraş’ımıza ait Saçaklı Vakfı’na ait dershaneyi bize hediye etmiştir. Bize böyle bir imkânı sağladığı için Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz’a teşekkür ederiz. Allah Esenlik’i daha geniş bir topluluğa nasip etsin” dedi.

Esenlik Kazandığını Müşterisiyle Paylaşmayı Esas Alır

Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz; “Esenlik öncelikle kalite demektedir. Bir ürün alırken önce kalitesine bakmaktadır. Çünkü Esenlik, müşterisini önemseyen ve onun en iyiye layık olduğunu düşünen bir kuruluştur. Esenlik bu kaliteyi size ulaştırırken en uygun nasıl ulaştırırım bunun mücadelesini verir. Esenlik karcı bir kuruluş değildir. Kanaate inanmış ve kazancını kanaatle kazanan bir kuruluştur. Çok düşük bir kar oranı ile sizlere hizmeti hedefine koymuş, kazancı bereketli kanaatin ürünü olan, bu karını da müşterileriyle paylaşmayı esas almaktadır. Esenlik paylaşma noktasında cömert bir kuruluştur” dedi.

Süpermarket Şube sayısının artacağını da belirten Boyraz; “Esenlik olarak büyümeye devam ediyoruz, çünkü prensiplerimiz, değerlerimiz ve bir çizgimiz var. 29. süpermarket şubesini açmak üzereyiz. Artık otuzlu rakamları telaffuz etmeye başladık. Esenlik olarak daha da büyümeye devam edeceğiz” dedi.

“Kahramanmaraş’ta, Esenlikte büyüyecek”

Boyraz; “Kahramanmaraş büyükşehir olmayı hak etti ve 2013’te büyükşehir olacak. İnşallah Kahramanmaraş’ta büyüyecek, Esenlikte büyüyecek ve birbirlerine destek vererek yoluna devam edecek. Bugün dağıtacağımız hediyelerin ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın kazanması temennisiyle gerçekleştirdiğimiz bu organizasyona katılımınızdan dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Konuşmalardan sonra hediyelerini kazanan talihlilerin belirlenmesi için çekiliş gerçekleştirildi. Toyota Yaris arabayı kazanan talihlinin belirlenmesi için topları MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Ali Cilve çekti. Çekiliş sonucunda 4684 numaralı bilete kuponu dolduran Ömer Kalaylı isimli Esenlik müşterisi arabayı kazanan talihli oldu. Ümit Akülü arabayı kazanan Yusuf Gök isimli müşterinin çekilişini ise Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz yaptı. Çekilişte bir adet otomobil, üç adet akülü araba, üç adet tablet bilgisayar, üç adet 82 parça yemek takımı olmak üzere toplam 10 hediye sahiplerini buldu. 

Esenlikle Kazanmaya Var mısın? Kampanyası Kahramanmaraş 1. Çekiliş sonucu hediye kazananlar;

Esenlik'le Kazanmaya Var Mısın? Kampanyası K.Maraş 1. Çekiliş Asıl Talihliler

Sıra No

Kupon No

Talihli Ad Soyad

 

 

Otomobil Kazananlar

1

Toyota Yaris 1.0 Life 2012 Model Benzinli (Metalik Gri)   - 1 Adet

 

4684

Ömer Kalaylı

2

Ümit Akülü Araba  ( 3-8 Yaş )   - 3 Adet

 

07643

Yusuf Gök

 

10523

Hatice Gültekin

 

04528

İsmail Dağlı

3

Oblio Tablet PC 8   - 3 Adet

 

04731

Nuri Gümüştekin

 

06071

Oğuz Akman

 

03075

Hatice Güngör

 

4

Kütahya Porselen 82 Parça Yemek Takımı - 3 Adet

 

02318

Fadime Yüce

 

03303

Işık Özdemir

 

09813

Fadime Akbaş

Esenlik'le Kazanmaya Var Mısın?  Kampanyası 1. Çekiliş Yedek Talihliler

Sıra No

Kupon No

Talihli Ad Soyad

 

 

 

 

Otomobil Kazananlar

1

Toyota Yaris 1.0 Life 2012 Model Benzinli (Metalik Gri)   - 1 Adet

 

10338

Sevim Kacur

2

Ümit Akülü Araba  ( 3-8 Yaş )   - 3 Adet

 

 

03697

Lütfü Dağdönderen

 

01390

Salih Bozdoğan

 

02593

Kürşad Çamsarı

3

Oblio Tablet PC 8   - 3 Adet

 

10290

Medine Üzüm

 

10514

Mehmet Uslu

 

10105

Oktay Gündoğan

4

Kütahya Porselen 82 Parça Yemek Takımı - 3 Adet

 

09081

Sıtkı Berber

 

06910

Tülay Karaçalı

 

10430

Şahin Kanlıada

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.