1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bölükbaşı Sadece Bir Hizmetkarım
Bölükbaşı Sadece Bir Hizmetkarım

Bölükbaşı Sadece Bir Hizmetkarım

Türkiye Maden İşçileri Sendikası (Maden-İş) Elbistan Şube Başkanı Adil Bölükbaşı ve yönetimi, Ramazan ayı nedeniyle iftar programı düzenledi. İftar programında konuşan Adil Bölükbaşı, “Adil Bölükbaşı olarak sadece bir hizmetkarım” dedi.

A+A-

 Pınarbaşı Kale Restoranda düzenlenen iftar programına işçiler tarafından gösterilen yoğun ilgi çeşitli aksaklıklara neden olsa da, birlik beraberliğin en güzel örneklerinden biri sergilendi.
İftar programında yemeklerin yenilmesinin ardından bir takım açıklamalarda bulunan Maden-İş Sendikası Elbistan Şube Başkanı Adil bölükbaşı, “Düzenlediğimiz iftar programına gösterilen yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederim. Bir takım eksikliklerimiz oldu ise af ola” dedi.
Türkiye Maden İşçileri Sendikası (Maden-İş) Elbistan Şube Başkanı Adil Bölükbaşı olarak sadece bir hizmetkâr olduğunu her fırsatta dile getiren Bölükbaşı, “Düzenlediğimiz iftar programını aslında daha önce gerçekleştirecektik. Bilindiği üzere 15 gündür genel merkezde olan çalışmalarımız nedeniyle burada değildim. İftar programımızın amacı arkadaşlarımızın birbirleri ile kaynaşmasını sağlamaktır. Her Ramazan ayında olduğu gibi iftar programı bizim asli görevlerimizden bir tanesidir” dedi.
Düzenlenen iftar programın siyasi amaçlı olmadığının altını çizen Bölükbaşı, “Siyasi amaçlı bir program yapmıyoruz. Yapılacaksa da görüntülerde her şey görülüyor. Bizim bir şey söylememize gerek yok. Katılım oldukça yoğun. Ama önümüzdeki günlerde daha güzel bir program yapmayı düşünüyoruz. Arkadaşlarımız başkanlık için adaylıklarını açıkladı. Biz sadece saygı duyar, hayırlısı olsun temennisinde bulunuruz. Ama ben her zaman olduğu gibi seçmenime güveniyorum. Ben bu uçağı seçimlerde nasıl kaldırdıysam kazasız belasız indirmesini de bilirim. İnşallah çalışmalarımızı daha da genişleterek daha güzel sendikacılık yapmaya çalışıyoruz. Birilerinin neler yaptığı peşinde değilim. Zamanı geldiğinde her türlü siyaseti yapmayı da biliriz. Her zaman söylediğim gibi bende diğer arkadaşlarım gibi işçiyim. Adil Bölükbaşı olarak sadece bir hizmetkarım. Ben zengin bir adam değilim. Ben seçmenimin gönlünü alarak bu makamdayım. Seçimlerde parayla işçi arkadaşlarımızın oy vermeyeceğini hatırlatır, arkadaşlarıma ve sayın basın mensuplarına iftar programımıza gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.(KAHRAMANMARAŞ İHA)


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.