1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. UFKA YOLCULUK KUR’AN-I KERİM MEALİ BİLGİ YARIŞMASI KAHRAMANMARAŞ İL ÖDÜL GECESİ
UFKA YOLCULUK KUR’AN-I KERİM MEALİ BİLGİ YARIŞMASI KAHRAMANMARAŞ İL ÖDÜL GECESİ

UFKA YOLCULUK KUR’AN-I KERİM MEALİ BİLGİ YARIŞMASI KAHRAMANMARAŞ İL ÖDÜL GECESİ

Kahramanmaraş’ın etkin gençlik derneklerinden Lider Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nün, Kur’an’ın Anlamıyla Buluşmak Platformu ve Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ile Türkiye genelinde birlikte düzenlediği ve 174 bin 399 kişinin başvurduğu Kur’an-ı

A+A-

           Kahramanmaraş Belediyesi işbirliğiyle,   4 Nisan 2014 – 5 Cemaziyelahir 1435 Cuma günü  Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde saat 20.00’da başlayacak olan, Yarışmanın ödül gecesine Tasavvuf Musikisi Sanatçısı Fatih Koca’da konseriyle renk katacak.      

            Lider Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Başkanı Ahmet Özkul yapmış olduğu açıklamada; M. Nureddin Coşan Hocamızın, “Çocuklarınızı en önemli yatırım aracı olarak görün. Onların en mükemmel şekilde eğitilmeleri için uğraşın” direktifleri doğrultusunda Kahramanmaraş’ımızda “İzcilik” çalışmalarına önem vererek çocuklarımızı kendi yaşadığımız çağa göre değil, onların yaşayacağı çağa uygun yetiştirmek için programlar düzenlediklerini ve kendilerine gösterilen bu yoğun ilgiden de memnun olduklarını belirtti.

Kulüp Başkanı Özkul, hayatımızda Kendinizi, genç ya da ihtiyar, kadın ve erkek ayırımı yapmadan, suni mazeretler üretmeden her gün, her an eğitin ve sürekli geliştirin”  parolasının hâkim olması  için çalışmalarının devam ettiğini, bunlardan birinin de Kur’an-ı Kerim Meali Bilgi Yarışması olduğunu, Yüce Tasarımcımızın sözlerinin  önce kendimizi sonra diğer insanları hitap aldığını ve Dünya gidişatını iyi yöne çevirmek için sağduyulu insanlarda farkındalık oluşturmaya çalıştıklarını dile getirerek, Yarışmanın ödül gecesine tüm hemşerilerimizi davet etti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.