1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. ONİKİ ŞUBAT BELEDİYE MECLİSİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI
ONİKİ ŞUBAT BELEDİYE MECLİSİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI

ONİKİ ŞUBAT BELEDİYE MECLİSİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI

Oniki Şubat Belediye Meclisi olağanüstü toplanarak gündemindeki maddeleri görüştü.

A+A-

 Açılış ve yoklamanın ardından gündemin 1. Maddesinde KASKİ Daire Başkanlığı ile Oniki Şubat Belediyesi arasında protokol yapılabilmesi için Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’e yetki verilmesi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin 2. Maddesinde Tam zamanlı sözleşmeli olarak çalıştırılacak 2 teknisyen, bir tekniker, 10 mühendis, 2 mimar, 2 ekonomist, 2 tam zamanlı avukat 2 kısmı zamanlı avukata verilecek 201 yılı tavan ücretinin belirlenmesini görüşülmesi oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 3. Maddesinde Oniki Şubat Belediye tarafından Çağlayancerit Belediye Başkanlığı adına bir adet makam aracının geçici olarak tahsis edilmesi konusu görüşülerek oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin 4. Maddesinde Kültür, Sanat ve kadın Komisyonu isminin Kültür, Sanat ve Aile Komisyonu olarak değiştirilmesi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin 5. Maddesinde Meclise katılamayan meclis üyelerinin izinli sayılmaları oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin 6. Maddesinde Ermeni Meselesi konusunda bir araştırma yapmak üzere komisyon kurulmasının olup olmayacağının Hukuk Komisyonu tarafından araştırılması oybirliği ile kabul edildi.

Oniki Şubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, bir sonraki Meclis’in 7 Mayıs 2014 Çarşamba günü saat 14.00’te toplanmasına karar verildiğini ifade ederek Meclisi kapattı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.