1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. ONİKİ ŞUBAT BELEDİYE MECLİSİ 7 MAYIS’TA TOPLANDI
ONİKİ ŞUBAT BELEDİYE MECLİSİ 7 MAYIS’TA TOPLANDI

ONİKİ ŞUBAT BELEDİYE MECLİSİ 7 MAYIS’TA TOPLANDI

Oniki Şubat Belediye Meclisi 7 Mayıs 2014 Çarşamba günü gündemindeki maddeleri görüşmek üzere toplandı.

A+A-

 Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi alt salonunda saat 14.00’da toplanan Oniki Şubat Belediye Meclisi gündemin 1. Maddesinde Açılış, yoklama ve eski tutanak özetinin görüşülmesi kabul edildi.

Gündemin 2.maddesinde Çiftçi Malları Koruma Meclisine gizli oyla üye seçilmesi teklifinde 5 asil 5 yedek üye seçimi gizli oylama ile yapıldı. Oylamanın sonucunda Ethem Sünbül, Fatih Kiraz, Murat Çakıroğlu, Durdu Mehmet Çetinkaya ve Şevki Usta Ömeroğlu Çiftçi Malları Koruma Meclis üyeleri olarak seçildiler.

Gündemin 3. Maddesinde Zabıta Müdürlüğünün Bütçe Tarife Değişikliği Yapılması Hakkındaki Teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin 4.maddesinde Mali Hizmetler Müdürlüğünün Bütçe aktarılması teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin 5.maddesinde İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün Norm Kadro Cetveli Hakkındaki teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Gündem dışı gelen 8. Maddede Zabıta Müdürlüğü’nün zabıta personellerine fazla mesai ödenmesi konusundaki teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Gündem dışı 9. Maddede Zabıta Müdürlüğü’nün idari yaptırım yönetmeliği hakkındaki teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Gündem dışı gelen 10. Maddede İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün imar plan tadilatları konusundaki teklifi İmar Komisyonuna havale edildi.

Gündem dışı gelen 11. Maddede meclis toplantısına katılamayan üyelerin izinli sayılmaları oybirliği ile kabul edilirken bir sonraki meclis toplantısının 3 Haziran 2014 Salı günü saat 14.00’de yapılması kararlaştırılarak meclis sona erdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.