1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. MUZAFFER ÇAYLI ZİYARETLERİNE DEVAM EDEİYOR
MUZAFFER ÇAYLI ZİYARETLERİNE DEVAM EDEİYOR

MUZAFFER ÇAYLI ZİYARETLERİNE DEVAM EDEİYOR

Ak Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Muzaffer Çaylı, Sivil Toplum Kuruluşları ile çarşı esnaf gezilerini sürdürüyor.

A+A-

 Hizmet-İş Sendikası Kahramanmaraş Şubesini sendika merkezinde ziyaret eden Muzaffer Çaylı, sendika başkanı Ömer ÇINAR ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılandı. Görüşmede Hizmet-İş Sendikasının üyeleri, faaliyetleri ve çalışmaları hakkında istişare şeklinde karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaret sırasında Çaylı, “Partimiz Sivil Toplum Kuruluşlarının Çalışmalarını önemsemektedir. Bu kuruluşların bulundukları bölgede aktif faaliyetler içerisinde olmalarını her zaman desteklemektedir. Hizmet-İş Sendikamız da Kahramanmaraş’ımızın önemli Sivil Toplum Kuruluşlarından biridir. Seçim çalışmalarımız sırasında bu kuruluşlarımızın desteklerini almak ve kendimizi bu kuruluşlara tanıtmak için ziyaretlerimizi önemli hale getirmekteyiz. Bu vesile ile bizi kabul eden kapılarını açan Sayın Başkan Ömer Çınar ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.” Dedi.

 

Daha sonra Kahramanmaraş Merkez Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret eden Çaylı, burada Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza KEKEÇ ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılandı. Burada Küçük Sanayi Sitesinin sorunları ve esnafların genel sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan KEKEÇ, “Esnafımıza her türlü destek vermek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.” Dedi. Ak Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Muzaffer Çaylı ise “Esnafımızın ayakta durması için her zaman maddi destek sağlayan Kooperatifin bütün imkanlarını üyeleri için seferber ettiğinden ve burada esnaf için her zaman güzel çalışmalar yapan Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerine başarılar diliyorum. Kahramanmaraş esnaf bakımından Anadolu’nun önemli merkezlerinden biridir. Özellikle Küçük Sanayide yetişen kalfaların usta olduktan sonra işyeri açıp kendi işyerlerinde ilerlemeleri için Kooperatifin her zaman destek olduğunu, yapmış olduğumuz gezilerdeki duyumlarımızdan biliyoruz. Yeni işyeri açmanın zorluğunu, müşteri toplamanın ve el emeği ile gayretli çalışma gösteren esnafları her zaman takdir ve şükranla takip ediyorum.” Dedi. Seçim çalışmalarında Sivil Toplum Kuruluşlarının önemini bilen ve onların kentimiz için gayretlerini takip eden Aday Adayı olarak desteklerini beklediğini ifade eden Çaylı, ziyaretin ardından çarşı gezilerine devam etti.

Çaylı, çarşı gezisinin ardından Belman Sitesindeki Bakkallar, Bayiler ve Şekerciler Odası Başkanlığını ziyaret etti. Odaya gelişinde Oda Başkanı Şeref ÖZSOY ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan ve sıcak bir ortamda sohbet şeklinde geçen görüşmede Başkan ÖZSOY, Odanın faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgi verdi. ÖZSOY, “Artık odamızda kayıt dışı üye bulunmamaktadır. Bütün üyelerimizin vergi kaydı bulunup sisteme kayıtlı üyeler haline gelmiştir. Bizler de yaklaşık  İki bine yakın üyemizle Kahramanmaraş’ın büyük sivil toplum kuruluşları arasında yer almaktayız. Üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için bir çok proje çalışması yapıyoruz. Geçen süreç içerisinde hedeflediğimiz dokuz proje bulunmaktaydı. Faaliyet raporumuzu incelediğimizde yirmibir projeyi gerçekleştirdiğimiz gördük. Daha iyi hizmet etmek için var gücümüzle çalışmaktayız.” Dedi.

Ak Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Muzaffer Çaylı ise, “ Bakkallar, Bayiler ve Şekerciler Odası Kahramanmaraş’ımızın önemli Sivil Toplum Kuruluşlarından biridir. Şehrin her bir köşesinde hizmet vermeye çalışan, bakkallar bulundukları bölgenin önemli unsurlarıdır. Mahalleli ile iç içe olan ve bunların sorunları ile bire bir haberdar olan, ilgilenen, dertleşen, meslektaşlarınızı biliyorum. Toplumumuzun önemli bir ticari potansiyelini üyeleriniz gerçekleştirmektedir. Üyelerinize yönelik yapacağınız her türlü hizmeti destekliyorum. Aday Adaylığı sürecinde şahsıma göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ederim. Bu sürecin sonunda inşallah Aday olarak Kahramanmaraş’a, Dulkadiroğlu’na ve sizlere hizmet etmek gayreti içerisinde olacağım. ” Dedi. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.