1. HABERLER

  2. KİTAP KAHRAMANLARI İLE BULUŞUYOR
KİTAP KAHRAMANLARI İLE BULUŞUYOR

KİTAP KAHRAMANLARI İLE BULUŞUYOR

Educabridge tarafından organize edilen ve Kahramanmaraş’ın ilk Okur-Yazar buluşması olan Eğitim ve Kitap Günleri 30’un üzerinde Kaynak, Kültür ve Dini Yayın Evlerini, 5 Vakıf Üniversitesini ve Sivil Toplum Örgütlerinin katılımları ile 20’ye yakın yazar

A+A-

 

Resmi Açılış ve Ziyaret Saatleri

27 Mayıs Pazartesi Saat 12:00 ‘da Resmi Açılışı gerçekleşecek olan Eğitim ve Kitap Günleri Saat 10:00 itibari ile ziyaretçi ağırlamaya başlayacaktır. Belediyemiz destekleri ile erken yaşta fuar ziyaret kültürünün kazanılması için ilköğretim, ortaöğretim ve lise öğrencilerimiz fuar alanına taşınacak olup eserler  ve yazarlar ile buluşmaları sağlanacaktır.

Kahramanmaraş Kitap Günlerini Sahiplendi

Kitap Günlerini paylaşımda bulunduğumuz ilk günden beri sonsuz desteklerini esirgemeyen
Sayın Valimiz Şükrü KOCATEPE ‘ye, Belediye Başkanımız Sayın Mustafa POYRAZ ‘a ,Sütçü İmam Üniversitesi Rektörümüz Sayın M.Fatih KARAASLAN ‘a,  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mesut ALKAN ‘a, Turizm ve Kültür Müdürümüz Sayın Seydihan KÜÇÜKDAĞLI ‘ya, İl Müftümüz Sayın Muhammed GEVHER ’e, SEYDER ( Sebat Eğitimciler ve Yazarlar Derneği ) Başkanı Sayın Ufuk ÇİÇEK ve Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Sayın Ali KALKAN’a ve tüm Sivil Toplum Örgütlerimize , Siyasi Partilerimizin İl Başkanlarına Teşekkürlerimizi arz ederiz.

23 Mayıs Perşembe Sabahı Kahramanmaraş

Kahramanmaraş halkı 23 Mayıs Perşembe günü Trabzon Caddesine uğradığında ağaçların kitap açtıklarını görecekler. Katılımcımız yayın evlerinden Bilge Oğuz Yayınları ve Kashna Kitap başta olmak üzere onlarca yayın evinin yüzlerce kitabı ücretsiz toplanmak üzere ağaçlarda Kahramanmaraş lı halkımızı bekliyor olacak.

7’den 70’e her yaşa ve herkese cevap verecek olan ve ücretsiz ziyaret edilebilen Eğitim ve Kitap günlerine tüm Kahramanmaraşlı halkımızı bekliyoruz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.