1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. KALİDA İNŞAAT KOMİSYONU, SMMMO YENİ YÖNETİMİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU
KALİDA İNŞAAT KOMİSYONU, SMMMO YENİ YÖNETİMİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

KALİDA İNŞAAT KOMİSYONU, SMMMO YENİ YÖNETİMİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

Kahramanmaraş Lider İş Adamları Derne­ği (KALİDA) İnşaat Komisyonu, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Arif Şen’e hayır­lı olsun ziya­retinde bulun­du.

A+A-

     KALİDA İnşaat Komisyonu Başkanı İbrahim Çakmak, ziyarette yaptığı konuşmada, der­nek olarak siyasi ve etnik bir ayrım yapma­dan küçük ve orta büyüklükteki işlet­melere destek olduklarını belirtti. Derneğin faali­yetleriyle ilgili de bilgiler veren çakmak, “Bir anlam­da ekonominin lo­komotifi olan kü­çük ve orta büyük­lükteki işletmele­rin zorunlu olarak üye olmak zorun­da oldukları mes­lek odalarının ha­ricinde gönüllü üye olup mesleki an­lamda destek göre­bilecekleri bir plat­form oluşturduk. İşadam­larının zorunlu olarak üye oldukla­rı meslek odaları­nın haricinde on­ları gönüllü olarak birleştiren, iş ilişki­leri kurmalarına ön ayak olan bir olu­şumuz. Derneğimi­ze üye olmak için tek kıstasımız ver­gi levhası ve düz­gün ticaret ahlakı­dır.” dedi.

Sana­yi Bakanlığı ve di­ğer ilgili kuruluş­larla da sürekli ile­tişim halinde çalış­tıklarını ifade eden Çakmak, Kahramanmaraş SMMM Odası Baş­kanı Arif Şen`e yeniden Başkan seçilmesinden do­layı tebrik etti. Başkan Arif Şen ve ekibinin  SMMM Odasına büyük katkılar sağladığını ve devam ettirilen hedeflerin de yeni süreçte tamamlanacağına inancının tam olduğunu belirten Çakmak,  birlik ve beraberlik içinde yeni dönemde bir çok projenin gerçekleşmesini istediklerini belirtti.

Kahramanmaraş SMMM Odası Başkanı Arif Şen de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Kahramanmaraş SMMM Odası ola­rak büyük bir odayız. Bu şehrin ekono­misinden, mali da­nışmanlığından so­rumlu kurumlar olarak siz değerli iş adamlarımızla eği­timi esas alarak ile­tişim içinde çalış­mak, ortak proje­ler geliştirmek, Kahramanmaraş’ın gelişme­sindeki sorumlu­luğumuz noktasın­da çok önemlidir. Bizler, özellikle de ekonomik hayatta etkin olan sivil top­lum kuruluşları bu anlamda durağan olamayız, bir şey­ler üretmek zorun­dayız. Bu bağlam­da bizler de sizin gibi derneklerimiz­le çalışmalar yap­mak için hazırız." diye konuştu.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.