1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. ERDOĞANYILMAZ İSTİŞAR GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
ERDOĞANYILMAZ  İSTİŞAR   GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

ERDOĞANYILMAZ İSTİŞAR GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Hukukçu İnşaat Mühendisi Serdar Erdoğanyılmaz, KALİDA İnşaat Kurulu Başkanı İbrahim Çakmak ile istişarelerde bulundu.

A+A-

     Çakmak’ın kentin problemleri ve çözüm önerilerine ilişkin değerlendirmelerini alan Erdoğanyılmaz, “Problemler ancak karşılıklı istişareyle çözülebilir” dedi.

 

 AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Hukukçu-İnşaat Mühendisi Serdar Erdoğanyılmaz, seçim çalışmalarını aktif şekilde sürdürüyor. Kentin problemlerine ilişkin farklı çevrelerle istişarelerde bulunan Erdoğanyılmaz KALİDA İnşaat Kurulu Başkanı İbrahim Çakmak’ı ziyaret etti.

  Samimi bir ortamda geçen ziyarette, kentin alt ve üstyapı sorunları ile ulaşım konularının ele alındığı buluşmada, sorunlar mühendis gözüyle tartışıldı. Ziyarette konuşan Erdoğanyılmaz, İbrahim Çakmak’ın kentin problemlerini yakından takip eden bir isim olduğunu belirterek, “Düşüncelerine çok değer verdiğim bir insan. Özellikle ziyaret etmemin nedenlerinden birisi ise kentin inşaat, altyapı ve üst yapısıyla ilgili farklı düşünceleri olan bir isim. Nitekim İbrahim Çakmak’la Kahramanmaraş’ı konuşmaya başladığınız zaman saatler yetmez. Kendisinin fikirlerinden istifade ettik, düşüncelerini aldık. Çok güzel projeleri olduğunu gördük” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

  Kendisinin veya bir başkasının aday olması halinde de bu önerilerin değerlendirilmesi gerektiğine dikkat çeken Erdoğanyılmaz, sözlerini şöyle tamamladı:

  “İnşallah ben veya bir başka arkadaşım aday olursa, bu konuları çözmesi ve başarması için elimizden geleni yapacağız. Yani aday her kim olursa olsun Kahramanmaraş için yapacağı tüm çalışmalarda projelerimizle destek çıkacağız. İbrahim Beyin daha önce hazırladığı projeleri de adaylara götürüp, yapılmasında yardımcı olacağız. İnşallah Kahramanmaraş için daha birçok konuda el ele verip çalışmaya devam edeceğiz.”

  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çakmak’da Erdoğanyılmaz’ın aday olmasını sevinçle karşıladığını belirtti. Kahramanmaraş’ın düşünen ve dinleyen insanlara ihtiyaç duyduğunu dile getiren Çakmak, şunları kaydetti:

  “Kendisinin bu yolda aday adayı olduğunu öğrenince çok sevindim. Çünkü kendisinin düşünmeye, düşünenlere, dinlemeye, dinlenenlere çok önem verdiğini ekip çalışması yapacağını bilen birisiyim. Cenab-ı Allah yolunda başarılı kılsın. Biz kim gelirse gelsin şehrin yönetiminde baş göz üstüne diyoruz. Biz onların fahri hizmetindeyiz. Yeter ki bizden çalışma istesinler. Elimizden gelen projeleri sunmaya hazırız. Beraber şehrimizin inşaası için, alt ve üst yapısı için 10 yıllık 20 yıllık değil, belki 100 yıllık projeler yapıp aktarmamız gerekiyor. Avrupa kriterleri değil, daha üst kriterleri yakalamak için hep beraber el ele gönül gönüle verip bu şehrimizi geleceğe taşımak için ne gerekiyorsa yapmamız gerekiyor. Serdar ağabeyimiz başkan olsun ya da olmasın bu şehrin geleceği için gönlünde ve kalbinde çok birikimler var. Onlardan bu şehrin faydalanması gerekir. Kendisine başarılar diliyorum.”

  Yaklaşık bir saat süren görüşmelerde, karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak, kentin problemleri tartışıldı.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.