1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. DEDEOĞLU, TAPU MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN SORUNLARINI DİLE GETİRDİ
DEDEOĞLU, TAPU MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN  SORUNLARINI DİLE GETİRDİ

DEDEOĞLU, TAPU MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN SORUNLARINI DİLE GETİRDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Kahramanmaraş Tapu Müdürlüğü’nün bina sorununu ve tapu çalışanlarının özlük hakları sorununu dile getirdi.

A+A-

 Köhne Binada Hizmet

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, TBMM’de yapmış olduğu konuşmada, Kahramanmaraş Tapu Müdürlüğü’nün küçük ve köhne bir binada sağlıksız koşullarda hizmet vermeye çalıştığını iddia ederek, “Kahramanmaraş Tapu Sicil Müdürlüğü, üzülerekten ifade ediyorum; çok eski, köhne ve küçücük bir binada çalışmakta. Orada günlük işlerini takip eden Kahramanmaraşlı vatandaşlarımız havasızlık ve kötü bir atmosferin içerisinde işlerini yaptırmak durumunda kalıyorlar. Keza yine çalışanlar da öyle.” dedi.  

Kahramanmaraş’ın, Büyükşehir Belediyesi olduğuna işaret eden MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, Kahramanmaraş'a yakışır bir tapu müdürlüklerinin ilçelerimize göre yeniden organize edilmesini arzu ettiklerini vurguladı.

Özlük Hakları

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, tapu müdürlüklerinde çalışan personelin çok önemli bir hizmeti yerine getirdiklerini ifade etti. Tapu müdürlüklerinin personel ihtiyaçlarının karşılanması gerektiğine de işaret eden MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, konuşmasını söyle sürdürdü:

“Bununla beraber, orada çalışan personellerimizin, tüm tapu müdürlüklerinde çalışan personellerimizin özlük haklarında ve fazla mesailerinde yeniden bir düzenleme yapılmasını istirham ediyorum.”

Daha Fazla Hizmet

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, Kahramanmaraş’ın daha çok hizmete ihtiyacı olduğunu hatırlatarak, yatırımlara hız verilmesini istedi.

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Dedeoğlu, Kahramanmaraş’ın çok sayıdaki alt yapı hizmetleriyle birlikte eğitim, sağlık ve istihdam konusundaki sorunlarının çözüme kavuşturulması gerektiğini sözlerine ekledi.     

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.