1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. CENGİZ ONARAN: "ÜLKE OLARAK ÇOK KRİTİK BİR DÖNEMEÇTEN GEÇİYORUZ"
CENGİZ ONARAN: "ÜLKE OLARAK ÇOK KRİTİK BİR DÖNEMEÇTEN GEÇİYORUZ"

CENGİZ ONARAN: "ÜLKE OLARAK ÇOK KRİTİK BİR DÖNEMEÇTEN GEÇİYORUZ"

Sevgili Hemşerilerim Ülke olarak çok kritik bir dönemeçten geçiyoruz.

A+A-

Bu Ülkenin Milli Bilincini koruyan  her ferdinin, Milli Tarihimizin her döneminde olduğu gibi Müslüman Türkiyenin bağımsızlığın korunmasında sorumluluk bilinciyle oyunu kullanacağına inancım tamdır.

Şu Anda Dahili ve Harici Güç Odakları tarafından  Ülkemize Milletimize ve Bağımsızlığımıza karşı yapılan sistemli saldırıların bilincinde olmamız gerekmektedir. Vesayetin  kaldırıldığı Egemenliğin sadece Milletin olduğu günlerin yaşandığı bu süreçte, Sivil iradeyi yok saymak için kurulan tezgâhlara, Kara Propaganda cambazlığı vasıtasıyla Tel-Avivde, Kandilde, Pensilvanyada  ve diğer küresel şer yuvalarında hazırlanan kumpaslara izin verilmemelidir.

Kötülük Tek Millettir.

Bütün Darbe Dönemlerinde, yoksullaşmamıza, özgürlüklerimizden, inanç ve değerlerimizden yoksun kalmamıza neden olan ESKİ TÜRKİYE’nin karanlık günlerine geri dönülmesine izin vermemeliyiz. Eski Türkiyenin Geri Kalmış Yoksul Dünyada ve Bölgesinde yalnızlığa itilmiş köhne düzenin hayalini kuran Eski düzen artıklarına itibar edilmemelidir.

Etnik kimlik siyaseti yapan,  Kürt Kardeşlerimiz adına siyaset yaptığını söyleyen Ancak Milli Değerlerine Sahip çıkan Kürt Kardeşlerimizi Canice Katletmekten geri durmayan, Eşcinselliği Normal Bir değermiş gibi sunarak aile yapımıza kasteden,   Milleti ve değerlerini yok sayan kravatlı  teröristler  itibar edilmemelidir.

Kökü Dışarda unsurlar tarafından sahneye konan GEZİAYAKLANMASI senaryosunu boşa çıkaran milletin karalı duruşu sürecektir.

İhanet amacı ile planlandığı artık açıkça ortaya çıkan 17-25 Aralık darbe girişimlerini püskürten milli irademize sahip çıkılmalıdır. 

Milli Menfaatlerimiz adına silahlı yada Silahsız devlet organları tarafından yapılan operasyonları çarşaf çarşaf dünyaya duyuran gazeteci kılıklı ajanlara haddi bu Pazar demokratik yolla bildirilmelidir.

İstikrarını sürdüren Türkiyenin, Sadece kendi halkı için değil; Filistin, Suriye, Mısır, Bosna, Kosova, Somali, Myanmar, Arakan, Doğu Türkistan başta olmak üzere merhamet ve adalet bekleyen, Batının Mağdur ettiği, bütün dünya mazlumları içinde büyük bir UMUT olduğu unutulmamalıdır.

Topyekûn Ümmetin ve Özelde Türk Milletinin kazanımları veMilli ve İnsanı Değerlerimizi yücelten maslahatları için saflarımızı sık tutmalıyız.

Tüm halkımızın ve özelde Milli Refleksleri yüksek hemşerilerimin içinde geçmekte olduğumuz kritik sürecin bilincinde olacağına, Milli Birlik ve beraberlik ruhuna uygun davranıp, gerekli sorumluluğunu yerine getirerek bu milletin öz evladı olan AK Parti Kadrolarına sahip çıkıp oylarıyla destekleyeceklerine yürekten inanıyorum.

Sevgili Hemşerilerim Kurtuluş Savaşı Kahramanlarımızdan Abdal Halil Ağanın dediği gibi mesele din ve millet bahsidir. Ve gün VEFA günüdür.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.