1. HABERLER

  2. BAŞKAN POYRAZ’IN VEDA ZİYARETLERİ SÜRÜYOR
BAŞKAN POYRAZ’IN VEDA ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

BAŞKAN POYRAZ’IN VEDA ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, veda ziyaretleri kapsamında Mimarlar Odası, Balkan Türkleri Derneği ve LALEDER’i ziyaret etti.

A+A-

İlk önce TMMOB Mimarlar Odası Kahramanmaraş Şubesi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, burada Oda Başkanı Mehmet Envar Erdal ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Burada mimarlarla bir süre sohbet eden Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, yeni hazırladıkları imar planı ile şehrin 30 yıllık ihtiyacına cevap vereceğini söyledi.

Göreve geldikleri günden bu yana yaptıkları hizmetleri Hizmette 10. Yıl kitabında topladıklarını ifade eden Başkan Poyraz: “Görev süresince yaptığımız hizmetleri 4 ana başlık altında Hizmette 10. Yıl kitabımızda topladık. 4 ciltten oluşan kitabımızla bir anlamda belediyenin hizmet arşivini oluşturduk. Aynı zamanda KUDEB birimimiz tarafından hazırlanan Taşınmaz Kültür Varlıklarımız isimli 6 ciltlik kitabımızda da ilimizin kültürel varlıklarını kayıt altına aldık” diye konuşarak kitapların tanıtarak bilgi verdi.

Mimarlar Odası Kahramanmaraş Şubesi Başkanı Mehmet Envar Erdal, hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’a teşekkür etti.

Daha sonra Kahramanmaraş Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği’ne geçen Başkan Poyraz burada da Dernek Başkanı İsmail Yıkan ve Yönetimi tarafından çiçekle karşılandı.

Dernek binasında gerçekleşen ziyarette Başkan Poyraz sivil toplum kuruluşları ile sürekli istişare içerisinde olduklarına dikkat çekerek, yardımcı olmaya çalıştıklarını söyledi.

Görev yaptıkları süre içerisinde hizmetin en iyisini sunmaya çalıştıklarını ifade eden Başkan Poyraz, hizmetlerin anlatıldığı kitapları tanıttı.

Kahramanmaraş Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Yıkan, Başkan Poyraz’a Kahramanmaraş’a yaptıkları hizmetlerden ve derneklerine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

Kahramanmaraş Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği’nin ardından Lale Eğitim ve Kültür Derneği (LALEDER)’ne geçen Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Dernek Başkanı Gökçe Özbek ve Dernek Yönetimi tarafından karşılandı.

Burada yaptığı konuşmada görev yaptıkları süre içerisinde özellikle de eğitim ve kültürel alanlarda hizmete ağırlık verdiklerini ifade eden Başkan Poyraz, imkanlar dahilinde hizmet ettiklerini söyledi.

Belediye olarak bastırılan kitapları da tanıtan Başkan Poyraz, yaptıkları hizmetleri kayıt altına aldıklarını söyledi.

Kent Konseyi Başkanı Zeynep Arıkan’ın da hazır bulunduğu ziyarette Dernek Başkan Gökçe Özbek, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’ı dernek faaliyetlerinde her zaman yanlarında gördüklerini ifade ederek destek ve katkılarından dolayı teşekkür etti.

Daha sonra Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası eski Başkanı Mehmet Balduk’u işyerinde ziyaret eden Başkan Poyraz, bir süre sohbet ederek, Kahramanmaraş’a hizmetin en iyisini sunmaya gayret ettiklerini söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mehmet Balduk ise yapılan hizmetlerden memnun olduklarını ifade ederek Başkan Poyraz’a teşekkür etti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.